Ο Ολυμπιακός Λευκωσίας επιθυμεί να ευχαριστήσει δημόσια το Ελβετικό Διαγνωστικό Κέντρο (Elvetiko Diagnostic Center Cyprus) για την ανανέωση της συνεργασίας μας και την νέα αγωνιστική περίοδο 2023-24.
![](https://www.olympiakos.com.cy/wp-content/uploads/2023/07/olympiakos-elvetiko-website.jpg)
Ο Ολυμπιακός Λευκωσίας επιθυμεί να ευχαριστήσει δημόσια το Ελβετικό Διαγνωστικό Κέντρο (Elvetiko Diagnostic Center Cyprus) για την ανανέωση της συνεργασίας μας και την νέα αγωνιστική περίοδο 2023-24.